Yeni nesil dijital hizmetlerimizden faydalanın..

Dijital dönüşümün hızla yaşandığı, her geçen gün reklam engellemelerinin arttığı, tüketicinin bilinçlendiği ve zor etkilendiği çağımızda, klasik dijital çözümlerle yetinmeyin. Dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, global projeleri yönetmiş, yeni nesil dijital hizmet veren “Influence” ekibi ile tanışın!

InfluenceⓇ Marketing

Influencer Marketing Stratejileri

En başarılı Influencer marketing stratejisini oluşturmak için iş ortaklarımızla uzun vadeli işbirlikleri üzerine çalışırız. Marka hedeflerinize dayanarak ve pazarlama ekibinizle yakın işbirliği içerisinde ana iletişim stratejinize en uygun stratejileri entegre ederiz. Influencer stratejileri ve yaratıcı içeriklerin oluşturulmasından, kampanyaların etkisini ölçme ve bunları raporlamaya kadar tam hizmet vermekteyiz.

Content Üretimi

Influencerlara, markanız için ilham verici ve yüksek kalitede içerikler oluşturmaya yardımcı oluyoruz. Gerektiğinde kendimize ait stüdyolarda içerikler üretiyoruz. Oluşturulan bu içerikleri markanız adına online ya da offline ortamlarda da kullanabilirsiniz.

Marka Etkinlikleri

Markanıza özel çeşitli influencer etkinlikleri sayesinde, hedef kitleniz üzerinde ürün tanıtımları ve marka bilinirliliği oluşturuyoruz. Etkinliklerimizden bazıları; influencer buluşmaları, çeşitli partiler, mağaza etkinlikleri ve moda haftası etkinlikleridir.

Marka Elçiliği

Markanızı doğru dijital etkileşime sahip önemli influencerlar ile buluşturup, onlara markanız için gerçek bir elçilik yapmalarını sağlıyoruz. Sürekli marka aktiviteleri sayesinde, bu marka elçilerini markanızın mesajını iletmeye ve ürünleriniz için güvenilir ve dürüst bir şekilde farkındalık yaratmalarına izin veriyoruz. Hedef kitlenizi etkileyen bu marka elçilerinin etkileşimleri sayesinde satışlarınızı ve marka değerinizi ölçülebilir bir şekilde arttırıyoruz.

Youtube Kanal Yönetimi ve İçerik Üretimi

Hızla dönüşüme uğrayan dijital dünyada,  yazılı içerik yerini görsele, görselin de yerini hızlı ve çokca tüketilen video içeriğe bıraktı. Videolu içerik, yazılı içeriğe göre daha hızlı ve kolay tüketilebilir ve aynı zamanda hızlı yayılabilir hale geldi. Son yıllarda amatör youtuberların ürettiği başarılı videolar büyük markalardan beklentileri fazlasıyla yükseltti. Buna bağlı olarak 2016 yılındaki dijital video yatırımları % 300 artış gösterdi. Siz de vakit kaybetmeden dijital video dünyasındaki yerinizi alın ve yayıncı bir marka olun!